Kraków, PL         Napisz do nas       +48 694 471 044;   +48 668 676 113

O NAS
Oto otrzymaliśmy od Najwyższego kilka talentów, każdy z nas na miarę swoich możliwości. Dziś tworząc zespół oddajemy je innym, aby przysporzyć pożytku dobremu Bogu. Wsłuchując się w orędzie Matki z góry La Salette pragniemy być świadkami wielkiej miłości Boga i Jej wołanie do nawrócenia i modlitwy nieść dalej. Gramy, by naszą radością z muzykowania chwalić Boga. Dajemy też świadectwo, że można swój czas i wysiłek poświęcać Bogu. 


ANETA PAWLINA
WOKALISTKA, FLECISTKA, KOMPOZYTORKA

W zespole od początku. Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. W. Żeleńskiego w Krakowie, studentka zarządzania i inżynierii produkcji. Jest wokalistką, kompozytorem oraz gra na flecie poprzecznym. Zajmuje się projektami graficznymi, administruje stronę i wszystkie profile zespołu. – W zespole rozwijam się i trochę pokornieję. Dzięki niemu bardzo otworzyłam się na innych ludzi – mówi.

(z "Przewodnik Katolicki"- art. nr 49)

MARIA PAWLINA
WOKALISTKA, ALTOWIOLISTKA, KOMPOZYTORKA

W zespole od początku. Studentka I roku filologii polskiej, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza w Krakowie. Pisze teksty, gra na altówce i jest wokalistką. Dzięki zespołowi może dawać wzór innym. Spełnia też swoje muzyczne pasje. Cieszy się, że może świadczyć o Jezusie, co czyni z radością na koncertach. – Rozprzestrzenianie dobra jest moim marzeniem.

(z "Przewodnik Katolicki"- art. nr 49)

PAWEŁ PAWLINA
BASISTA

Mąż Anny, ojciec rozbrykanej piątki dzieci, założyciel „Matuli”. Wspólnie z żoną należą do Domowego  Kościoła. Gra na gitarze basowej. Zajmuje się sprawami technicznymi i organizacyjnymi. „Matula” to trwająca realizacja jego marzeń. Jego następnym celem jest udanie się z członkami zespołu i rodzinami do La Salette, by tam dać dziękczynny koncert naszej Pięknej Pani „Menadżerce”.

(z "Przewodnik Katolicki"- art. nr 49)

AGATA PAWLINA
KLAWISZOWIEC

Uczennica katolickiego LO im. Jana Pawła II w Skawinie oraz PWM im M. Karłowicza w nowej hucie gdzie uczy się grać na oboju. Jedna z piątki dzieci Pawła. Zamiłowanie do muzyki odziedziczyła w genach. Początkowo w zespole miała funkcję fotoreportera, od marca 2018 roku rozwija swoje pasje jako klawiszowiec.

QBA SENDLER
GITARZYSTA, WOKALISTA

W zespole od 2010 r., żona Agnieszka, dwoje dzieci, jest handlowcem. Do zespołu trafił przez kolegę. Dziś mówi, że z jego bycia w zespole  wyszło samo dobro. Mimo że czasem z powodu koncertów nie ma  go w domu, to żona nie narzeka, twierdząc, że dziś ma męża, który po pracy nie oddaje się grom komputerowym.

(z "Przewodnik Katolicki"- art. nr 49)

PIOTR STRZĘPEK
PERKUSISTA

W zespole od 2007 r., żona Anna, dwoje dzieci, jest księgowym. Perkusista – „I chociaż mało się odzywam, mam najgłośniejszy instrument”. Trafił do zespołu dzięki wywiadówce, na której poznał się z Pawłem (córki Piotra i Pawła były w tej samej klasie). Ten „zaraził” go zespołem. „Matula” jest dla niego jak druga rodzina. Pełni w zespole również rolę producenta i agencji muzycznej.

(z "Przewodnik Katolicki"- art. nr 49)

MICHAŁ GRZYWACZ
REALIZATOR FOH

Przede wszystkim mąż cudownej Kasi, a po drugie zwariowany tata zwariowanej czwórki. Szukający Pana Boga i dostrzegający Go w każdym. Z zawodu grafik, z zamiłowania perfekcjonista dążący do perfekcji we wszystkim co robi. Najważniejsza dla niego jest rodzina, dla której zawsze ma za mało czasu.